Vaše prosba k sv. Gerardu Majellovi

Visual CAPTCHA


01.08.2017

Navštivte barokní skvost v srdci Čech a soutěžte o zajímavé ceny. I v létě jsou připravené zajímavé a netradiční prohlídky. Navíc se můžete zapojit do soutěže "vybarvi si Svatou Horu".

Svatá Hora prošla v roce 2015 rozsáhlou rekonstrukcí a změnila tak svoji barvu a vzhled. Jakou barvu bys navrhl ty? Staň se architektem a navrhni vlastní barvu, design, letní barvu pro Svatou Horu. Pošli a sdílej fotograffii tvého obrázku na Facebook.com/SvataHora nebo natoč video na You Tube.

Vzdělávací soutěž „Vybarvi si Svatou Horu“ spočívá v netradičním barevném provedení Svaté Hory. Je určena nejen dětem, ale i dospělým - tedy bez omezení věku a probíhá od 1. srpna do 30. září 2017.

Soutěžní obrázek je k dostání na Svaté Hoře v prodejně a infocentru na Svaté Hoře, na Facebooku Svaté Hory nebo ke stažení zde . Video, jak na to, nalezne zde.

Pro kreslení přímo na místě, na Svaté Hoře, je určen stoleček se soutěžními obrázky, pastelkami a dalšími informacemi, který se nachází před svatohorskou prodejnou a infocentrem. 

 Freska PM - malá

Nakreslený obrázek, fotografii nebo koláž je možné vložit do soutěžní schránky v prodejně a infocentru na Svaté Hoře nebo zaslat prostřednictvím e-mailu na: prohlidka@svata-hora.cz nebo sdílet přímo na Facebook.com/SvataHora.

Připojte letní hashtag #SvataHora #Leto #watermelondress a soutěžte s námi.

 Kreslení návrhů šatiček v ambitu na Svaté Hoře

Pro účast v soutěži je nutné uvést kontakt: jméno, příjmení a adresu, popř. e-mail a telefon nebo ji sdílet přímo na Facebooku (bez udání dalších údajů). Těchto údajů bude využito pouze v komunikaci s vítězi.

Video jak na to ;)
https://www.youtube.com/watch?v=8ZMQf67SixE&feature=youtu.be

Ohlédnutí za vzdělávací soutěží z roku 2012 naleznete zde :

Ceny:

1. cena: vítězný návrh bude vystaven ve Svatohorském poutním muzeu na Svaté Hoře v roce 2018, poukázka na netradiční prohlídku Svaté Hory pro celou rodinu                                                    

2. cena: poukázka na nákup zboží v hodnotě 200,- Kč ve Svatohorské prodejně, vstup zdarma pro celou rodinu do expozic Svatohorského poutního muzea

3. cena: dárkový koš se Svatohorskými oplatky, poukázka na nákup zboží v hodnotě 100,- Kč ve Svatohorské prodejně

Vítězné obrázky budou uveřejněny na  Facebook.com/SvataHora a také v časopise Svatá Hora.

Vítěze a další oceněné vybere nezávislá porota ve složení: Věra Langová, předsedkyně Matice Svatohorské, P. David Horáček, CSsR, administrátor farnosti Svatá Hora, a Martina Jechortová, vedoucí prodejny a průvodcovské služby na Svaté Hoře. 

Jedná se o vzdělávací soutěž, na výhru není právní nárok. Organizátorem vzdělávací soutěže je Římskokatolická farnost u kostela Nanebevzetí Panny Marie Příbram Svatá Hora.

W www.svata-hora.cz     F facebook.com/svatahora  

T twitter.com/SvataHora   Y youtube.com/user/SvataHora

„Nové aktivity na Svaté Hoře Vám nabízíme díky  projektu, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci IOP Projekt CZ.1.06/5.1.00/24.09583 „Příbram - Svatá Hora - vzorová obnova poutního areálu"

Jechortová


Warning: require(wcom/pageFooter.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/cssr.cz/httpdocs/modules/crossroad.php on line 85

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'wcom/pageFooter.php' (include_path='.:/usr/local/php5329-cgi/pear') in /var/www/vhosts/cssr.cz/httpdocs/modules/crossroad.php on line 85